BILETY NA PRZENIESIONE WYDARZENIA ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie bilety na przeniesione wydarzenia

Koncerty zaplanowane na 27 marca (Zgniłość) i 4 kwietnia (Maciej Tubis Trio) zostały przeniesione i odbędą się w innym terminie. Nowy termin wydarzeń podamy najszybciej, jak to możliwe. Dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją zaplanowane w najbliższym czasie koncerty jazzowe zespołu Zgniłość oraz formacji Maciej Tubis Trio zostały przeniesione. Wydarzenia odbędą się w innym terminie, o którym poinformujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednakże dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność i na ich podstawie będzie można wejść na koncert w nowym terminie.

Osoby, które jednak mimo wszystko chcą zwrócić zakupione bilety, mogą to zrobić. Jeśli bilety zostały kupione na platformie Going., zwrotu należy dokonać poprzez tę platformę. Jeśli zaś bilety zostały kupione bezpośrednio w Ośrodku, zwrotu należy dokonać w Ośrodku. Można to zrobić również drogą mejlową. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt: telefonicznie (34-324-36-38) bądź mejlowo (biuro@gaudemater.pl).

Wszelkie informacje na temat zmian i nowych szczegółów, dotyczących zarówno wydarzeń, jak i naszej działalności, przekazujemy na bieżąco.