Ośrodek Promocji Kultury czeka na osoby odwiedzające

Ośrodek Promocji Kultury jest już otwarty

Jesteśmy już otwarci. Czekamy tym samym na osoby, które zechcą nas odwiedzić. Na początek udostępniamy przestrzeń ekspozycyjną i polecamy obejrzeć poplenerową wystawę „Złoty Potok 2020″ członkiń i członków Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza. Wcześniej jednak prosimy o zapoznanie się z wytycznymi.

W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń wynikających z wprowadzonego stanu epidemii COVID-19 informujemy że Ośrodek Promocji Kultury spełnia podstawowe wymagania dotyczące higieny i bezpieczeństwa sformułowane w wytycznych aktualnego reżimu sanitarnego, dotyczące zarówno pracowniczek i pracowników Ośrodka, jak i osób odwiedzających Ośrodek. Dzięki temu nasze drzwi są otwarte dla osób, które zechcą nas odwiedzić.

Na początek wystawa poplenerowa

Osoby odwiedzające Ośrodek będą mogły w najbliższym czasie oglądać wystawę poplenerową „Złoty Potok 2020” członkiń i członków Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza. Galeria będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–19.00.

Szczegóły na temat wystawy znajdują się na naszej stronie internetowej.

Wytyczne dla osób odwiedzających

Zgodnie z przyjętym w Ośrodku Regulaminem zwiedzania wystaw osoby korzystające z galerii Ośrodka mają obowiązek zachowania wszelkich względów higieny i bezpieczeństwa, między innymi: zakrywania ust i nosa; posiadania przy sobie jednorazowych rękawiczek ochronnych; dezynfekcji rąk przed wejściem, korzystając z dozownika umieszczonego przy wejściu; stosowania się do poleceń pracowniczek i pracowników Ośrodka, jeśli sytuacja tego wymaga; zachowywania bezpiecznej dwumetrowej odległości między osobami; stosowania się do ograniczenia liczby osób przebywających w pomieszczeniach (4 osoby w sali nr 1 oraz 2 osoby w sali nr 2).

Szczegóły znajdują się w regulaminie zwiedzania oraz na naszej stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy uwag, prosimy o kontakt.